Děrovač - přívěsek - motýlek

Děrovač - přívěsek - motýlek

Kód zboží: S98789
Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 22.5.2019 1:00:00

Popis Děrovač - přívěsek - motýlek

děrovač - přívěsek na klíče - motýlek

• barva: modrý
  • velikost: cca 10 mm

Příslušenství k Děrovač - přívěsek - motýlek

s DPH (bez DPH)
Děrovač - lev - Řezání a děrováníDěrovač - lev82,00 Kč (67,77 Kč)

Děrovač - lev
Děrovač červený KVĚTINA - Řezání a děrováníDěrovač červený KVĚTINA75,00 Kč (61,98 Kč)

Děrovač červený KVĚTINA
Děrovačka lemu - motiv květiny, 25,4 mm, na papír - APLI - Řezání a děrováníDěrovačka lemu - motiv květiny, 25,4 mm, na papír - APLI295,00 Kč (243,80 Kč)

Děrovačka určená pro tvarový výsek - motiv: květinový. Délka motivu: cca 45 mm. Stabilní a odolné ostří umožňuje tvořit zajímavé okraje - lemy - papírových listů i kartonů. Praktická pomůcka pro tvorbu dekorací a výtvarné práce ve školách.
Děrovačka určená pro tvarový výsek - motiv drobných teček  - Řezání a děrováníDěrovačka určená pro tvarový výsek - motiv drobných teček 295,00 Kč (243,80 Kč)

Děrovačka určená pro tvarový výsek - motiv: drobných teček. Délka motivu: cca 45 mm. Stabilní a odolné ostří umožňuje tvořit zajímavé okraje - lemy - papírových listů i kartonů. Praktická pomůcka pro tvorbu dekorací a výtvarné práce ve školách.
Děrovačka na pěnovku motiv tulipán - Řezání a děrováníDěrovačka na pěnovku motiv tulipán115,00 Kč (95,04 Kč)

Děrovačka určená pro tvarový výsek - motiv: tulipán. Velikost motivu cca 25 mm. Vysoký prostor pro děrování a odolné ostří umožňuje zpracovávat pěnovku o síle až 2 mm. Tvarový výsek použít také na papír, karton, lepenku, atd. Praktická pomůcka pro tvorbu dekorací a výtvarné práce ve školách.
Děrovač červený PEJSEK - Řezání a děrováníDěrovač červený PEJSEK82,00 Kč (67,77 Kč)

Děrovač červený PEJSEK
Děrovač - lev - Řezání a děrováníDěrovač - lev82,00 Kč (67,77 Kč)

Děrovač - lev
Děrovač červený 15mm - stromeček - Řezání a děrováníDěrovač červený 15mm - stromeček82,00 Kč (67,77 Kč)

Děrovač červený - stromeček, velikost cca 15mm
Děrovač - přívěsek - motýlek - Řezání a děrováníDěrovač - přívěsek - motýlek55,00 Kč (45,45 Kč)

Děrovač - přívěsek na klíče - motýlek

Děrovač - přívěsek na klíče - motýlek

Vaše názory Děrovač - přívěsek - motýlek

Máte s tímto produktem Děrovač - přívěsek - motýlek nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Děrovač - přívěsek - motýlek koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesátčtyři např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: