Děrovač - motýl

Děrovač - motýl

Kód zboží: S073513
Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 25.3.2019 1:00:00

Popis Děrovač - motýl

děrovač - motýl

• barva: červený
  • velikost: cca 15 mm

Příslušenství k Děrovač - motýl

s DPH (bez DPH)
Děrovač - křížek  - Řezání a děrováníDěrovač - křížek 82,00 Kč (67,77 Kč)

Děrovač - křížek
Děrovačka na pěnovku kolečko - Řezání a děrováníDěrovačka na pěnovku kolečko125,00 Kč (103,31 Kč)

Děrovačka určená pro tvarový výsek - motiv: kruh. Velikost motivu cca 25 mm. Vysoký prostor pro děrování a odolné ostří umožňuje zpracovávat pěnovku o síle až 2 mm. Tvarový výsek použít také na papír, karton, lepenku, atd. Praktická pomůcka pro tvorbu dekorací a výtvarné práce ve školách.
Děrovačka na pěnovku motiv sněhová vločka - Řezání a děrováníDěrovačka na pěnovku motiv sněhová vločka120,00 Kč (99,17 Kč)

Děrovačka určená pro tvarový výsek - motiv: sněhová vločka. Velikost motivu cca 25 mm. Vysoký prostor pro děrování a odolné ostří umožňuje zpracovávat pěnovku o síle až 2 mm. Tvarový výsek použít také na papír, karton, lepenku, atd. Praktická pomůcka pro tvorbu dekorací a výtvarné práce ve školách.
Děrovačka rohu - motiv polovina květiny, 25,4 mm, na papír - APLI - Řezání a děrováníDěrovačka rohu - motiv polovina květiny, 25,4 mm, na papír - APLI150,00 Kč (123,97 Kč)

Děrovačka určená pro tvarový výsek - motiv: poloviční květiny. Velikost motivu cca 25 mm. Stabilní a odolné ostří umožňuje tvořit zajímavé okraje - speciálně rohy - papírových listů i kartonů. Praktická pomůcka pro tvorbu dekorací a výtvarné práce ve školách.
Děrovač červený - čtyřlístek obrysový  - Řezání a děrováníDěrovač červený - čtyřlístek obrysový 82,00 Kč (67,77 Kč)

Děrovač červený - čtyřlístek obrysový
Děrovač - srdce - Řezání a děrováníDěrovač - srdce105,00 Kč (86,78 Kč)

Děrovač - srdce
Děrovač - přívěsek - motýlek - Řezání a děrováníDěrovač - přívěsek - motýlek55,00 Kč (45,45 Kč)

Děrovač - přívěsek na klíče - motýlek
Děrovač červený KVĚTINA - Řezání a děrováníDěrovač červený KVĚTINA75,00 Kč (61,98 Kč)

Děrovač červený KVĚTINA

Děrovač - přívěsek na klíče - motýlek
Děrovač - přívěsek - srdíčko - Řezání a děrováníDěrovač - přívěsek - srdíčko55,00 Kč (45,45 Kč)

Děrovač - přívěsek na klíče - srdíčko

Vaše názory Děrovač - motýl

Máte s tímto produktem Děrovač - motýl nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Děrovač - motýl koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Třicetčtyři např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: