Řezání a děrování

212,00 Kč
s DPH

Vhodný pro kancelářské i domácí použití. Kovový rám. Kapacita děrování max. 15 listů.

75,00 Kč

Děrovač červený KVĚTINA

125,00 Kč
s DPH

Děrovačka určená pro tvarový výsek - motiv: kruh. Velikost motivu cca 25 mm. Vysoký prostor pro děrování a odolné ostří umožňuje zpracovávat pěnovku o síle až 2 mm. Tvarový výsek použít také na papír, karton, lepenku, atd. Praktická pomůcka pro tvorbu dekorací a výtvarné práce ve školách.

s DPH

Děrovačka určená pro tvarový výsek - motiv: sněhová vločka. Velikost motivu cca 25 mm. Vysoký prostor pro děrování a odolné ostří umožňuje zpracovávat pěnovku o síle až 2 mm. Tvarový výsek použít také na papír, karton, lepenku, atd. Praktická pomůcka pro tvorbu dekorací a výtvarné práce ve školách.

65,00 Kč
s DPH

Kvalitní praktická pomůcka s oboustranným použitím. Strana s měřítkem a úhleníkem, druhá strana jednobarevná. Doporučeno pro práci s řezákem, který podložku neprořízne a současně materiál umožní řez částečně zacelit. Rozměr podložky: 300x220 mm, formát A4. Materiál: PVC, 2mm.

155,00 Kč

195,00 Kč
s DPH
Vhodný pro kancelářské i domácí použití. Kovový rám. Kapacita děrování max. 30 listů.

220,00 Kč
s DPH
Pevná a spolehlivá celokovová děrovačka do 10 listů pro každodenní použití. V moderním metalickém provedení řady NeXXt.

115,20 Kč
s DPH
Vyroben z plechu. Rozteč děr 8 cm. Ukazatel středu děrování. Max. 12 listů.

93,00 Kč
s DPH
Kompaktní děrovačka Rapid FC10 pro použití doma i ve škole. Balení v krabičce.

143,00 Kč
s DPH
Děrovačka Rapid FC20 pro použití doma, ve škole i v kanceláři. Balení v krabičce.

295,00 Kč
s DPH

Děrovačka určená pro tvarový výsek - motiv: květinový. Délka motivu: cca 45 mm. Stabilní a odolné ostří umožňuje tvořit zajímavé okraje - lemy - papírových listů i kartonů. Praktická pomůcka pro tvorbu dekorací a výtvarné práce ve školách.

295,00 Kč
s DPH

Děrovačka určená pro tvarový výsek - motiv: drobných teček. Délka motivu: cca 45 mm. Stabilní a odolné ostří umožňuje tvořit zajímavé okraje - lemy - papírových listů i kartonů. Praktická pomůcka pro tvorbu dekorací a výtvarné práce ve školách.

s DPH

Děrovačka určená pro tvarový výsek - motiv: hvězda. Velikost motivu cca 25 mm. Vysoký prostor pro děrování a odolné ostří umožňuje zpracovávat pěnovku o síle až 2 mm. Tvarový výsek použít také na papír, karton, lepenku, atd. Praktická pomůcka pro tvorbu dekorací a výtvarné práce ve školách.

115,00 Kč
s DPH

Děrovačka určená pro tvarový výsek - motiv: korunka. Velikost motivu cca 25 mm. Vysoký prostor pro děrování a odolné ostří umožňuje zpracovávat pěnovku o síle až 2 mm. Tvarový výsek použít také na papír, karton, lepenku, atd. Praktická pomůcka pro tvorbu dekorací a výtvarné práce ve školách.

115,00 Kč
s DPH

Děrovačka určená pro tvarový výsek - motiv: tulipán. Velikost motivu cca 25 mm. Vysoký prostor pro děrování a odolné ostří umožňuje zpracovávat pěnovku o síle až 2 mm. Tvarový výsek použít také na papír, karton, lepenku, atd. Praktická pomůcka pro tvorbu dekorací a výtvarné práce ve školách.

s DPH

Děrovačka určená pro tvarový výsek - motiv: stromeček. Velikost motivu cca 25 mm. Vysoký prostor pro děrování a odolné ostří umožňuje zpracovávat pěnovku o síle až 2 mm.

150,00 Kč
s DPH

Děrovačka určená pro tvarový výsek - motiv: květina. Velikost motivu cca 25 mm. Stabilní a odolné ostří umožňuje tvořit zajímavé okraje - speciálně rohy - papírových listů i kartonů. Praktická pomůcka pro tvorbu dekorací a výtvarné práce ve školách.

150,00 Kč
s DPH

Děrovačka určená pro tvarový výsek - motiv: poloviční květiny. Velikost motivu cca 25 mm. Stabilní a odolné ostří umožňuje tvořit zajímavé okraje - speciálně rohy - papírových listů i kartonů. Praktická pomůcka pro tvorbu dekorací a výtvarné práce ve školách.

120,00 Kč
s DPH

Kvalitní praktická pomůcka s oboustranným použitím. Strana s měřítkem a úhleníkem, druhá strana jednobarevná. Doporučeno pro práci s řezákem, který podložku neprořízne a současně materiál umožní řez částečně zacelit. Rozměr podložky: 450x300 mm, formát A3. Materiál: PVC, 2mm. Baleno ve fólii.

75,00 Kč

Děrovač červený - 2 srdce

Pilot MIKA

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: