Sešit linkovaný - A5 - kraft - Medvěd

Sešit linkovaný - A5 - kraft - Medvěd

Kód zboží: s75036

Popis Sešit linkovaný - A5 - kraft - Medvěd

• Netradiční kraftový sešit s originálně malovanou obálkou Vám budou závidět nejen ve škole!
  • Sešity mají kvalitní linkovaný papír, na který se dobře píše a nepropíjí.
  • Na přední obálce kromě ručně malované grafiky najdete místo na nadepsání.
  • Formát  A5
  • Rozměry 148x210
  • Počet stran 52

Příslušenství k Sešit linkovaný - A5 - kraft - Medvěd

s DPH (bez DPH)
Sešit A5, mláďátka, linka, 40listů - Sešity A5Sešit A5, mláďátka, linka, 40listů19,00 Kč (15,70 Kč)

Kolekce poznámkových bloků s roztomilými zvířátky na obálce. Kvalitní bloky v šité vazbě s pevnou lesklou obálkou. Formát A5, 40 listů (papír 80 g), linkovaný. Celkem 6 motivů.
Sešit A5 divoká příroda, linka 40listů - Sešity A5Sešit A5 divoká příroda, linka 40listů22,00 Kč (18,18 Kč)

Divoká příroda zachycená fotoaparátem zdobí obálky nové kolekce poznámkových sešitů v šité vazbě. Kvalitní sešity s pevnou lesklou obálkou. Formát A5, 40 listů (papír 80 g), linkovaný. Výběr ze 6 různých motivů.
Školní sešit A5 - 40 listů - linkovaný - Sešity A5Školní sešit A5 - 40 listů - linkovaný38,00 Kč (31,40 Kč)

Sešit A5, linkovaný, 20 listů
Školní sešit A5 linkovaný 564 - Sešity A5Školní sešit A5 linkovaný 56427,00 Kč (22,31 Kč)

Školní sešit 564 / A5 s plastovými deskami. Plastové desky s barevným potiskem jsou nejen stylové, ale i praktické a nahrazují tak povinný obal na sešit.
Sešit linkovaný - A5 - kraft - Srnec - Sešity A5Sešit linkovaný - A5 - kraft - Srnec51,00 Kč (42,15 Kč)

Netradiční kraftový sešit s originálně malovanou obálkou Vám budou závidět nejen ve škole! Sešity mají kvalitní linkovaný papír, na který se dobře píše a nepropíjí. Na přední obálce kromě ručně malované grafiky najdete místo na nadepsání.
Sešit linkovaný - A5 - kraft - Liška - Sešity A5Sešit linkovaný - A5 - kraft - Liška51,00 Kč (42,15 Kč)

Sešit linkovaný - A5 - kraft - Kolo - Sešity A5Sešit linkovaný - A5 - kraft - Kolo51,00 Kč (42,15 Kč)

Sešit linkovaný - A5 - kraft - Chata - Sešity A5Sešit linkovaný - A5 - kraft - Chata51,00 Kč (42,15 Kč)

Sešit linkovaný - A5 - kraft - Hory - Sešity A5Sešit linkovaný - A5 - kraft - Hory51,00 Kč (42,15 Kč)

Vaše názory Sešit linkovaný - A5 - kraft - Medvěd

Máte s tímto produktem Sešit linkovaný - A5 - kraft - Medvěd nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Sešit linkovaný - A5 - kraft - Medvěd koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Třicetdevět např. (58, 62, 43, apod.)