Sešit linkovaný - A5 - kraft - Chata

Sešit linkovaný - A5 - kraft - Chata

Kód zboží: s75039

Popis Sešit linkovaný - A5 - kraft - Chata

• Netradiční kraftový sešit s originálně malovanou obálkou Vám budou závidět nejen ve škole!
  • Sešity mají kvalitní linkovaný papír, na který se dobře píše a nepropíjí.
  • Na přední obálce kromě ručně malované grafiky najdete místo na nadepsání.
  • Formát  A5
  • Rozměry 148x210
  • Počet stran 52

Příslušenství k Sešit linkovaný - A5 - kraft - Chata

s DPH (bez DPH)
Sešit linkovaný - A5 - kraft - Srnec - Sešity A5Sešit linkovaný - A5 - kraft - Srnec51,00 Kč (42,15 Kč)

Netradiční kraftový sešit s originálně malovanou obálkou Vám budou závidět nejen ve škole! Sešity mají kvalitní linkovaný papír, na který se dobře píše a nepropíjí. Na přední obálce kromě ručně malované grafiky najdete místo na nadepsání.
Sešit linkovaný - A5 - kraft - Medvěd - Sešity A5Sešit linkovaný - A5 - kraft - Medvěd51,00 Kč (42,15 Kč)

Sešit linkovaný - A5 - kraft - Liška - Sešity A5Sešit linkovaný - A5 - kraft - Liška51,00 Kč (42,15 Kč)

Sešit linkovaný - A5 - kraft - Kolo - Sešity A5Sešit linkovaný - A5 - kraft - Kolo51,00 Kč (42,15 Kč)

Sešit linkovaný - A5 - kraft - Hory - Sešity A5Sešit linkovaný - A5 - kraft - Hory51,00 Kč (42,15 Kč)

Vaše názory Sešit linkovaný - A5 - kraft - Chata

Máte s tímto produktem Sešit linkovaný - A5 - kraft - Chata nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Sešit linkovaný - A5 - kraft - Chata koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátpět např. (58, 62, 43, apod.)