Sešit 420 B - A4 čistý

Sešit 420 B - A4 čistý

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 29.9.2022 13:08:00

Popis Sešit 420 B - A4 čistý

• Sešit patří do produktové řady Premium – nejprodávanější produktové řady sešitů PAPÍREN BRNO, která je standard v českých školách. Nabízíme formáty A4, A5 i A6 s čistým, linkovaným (8 mm) i čtverečkovaným (5 × 5 mm) papírem o 20, 40 a 60 listech.
  • Sešity řady Premium ocení školní děti i mládež od prvního stupně základních škol až po školy vysoké.
  • Nabízí se i využití v kancelářích, domácnostech, v administrativě, jsou jednoduše univerzální.
  • Vnitřní listy jsou ze 60gramového, velmi hladkého papíru pro snadné psaní.
  • Při testech s Centropenem Tornado, mezi dětmi na prvním stupni základních škol nejpoužívanějším perem, jsme prokázali, že se papír nepropíjí – text z jedné stránky tak nebude rušit text nebo obrázek na stránce opačné.

Vaše názory Sešit 420 B - A4 čistý

Máte s tímto produktem Sešit 420 B - A4 čistý nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Sešit 420 B - A4 čistý koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicetsedm např. (58, 62, 43, apod.)