Tužka termotransferovací 1565

Tužka termotransferovací 1565

Kód zboží: 059561
Cena bez DPH: 14,05 Kč
Cena s DPH: 17,00 Kč
Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 28.7.2021 15:59:00
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Popis Tužka termotransferovací 1565

Termotransferovací tužka se používá pro přenos obrázků na textil jako je hedvábí, bavlna, len, aj. a také se dá použít pro přenos obrázků na papír, kartón nebo plátno. Barvivo se do látky po zahřátí sublimuje. Termotransferovací tužka spolu s pauzovacím papírem je skvělým pomocníkem pro přenos obrázků na textil. Obrázek, který chcete přenést, položte pod pauzovací papír. Návod: Pomocí transférové tužky obkreslete motiv na papír. Vezměte textil, na který chcete přenést obkreslený obrázek a položte na něj pomalovanou stranu pauzovacícho papíru. Nastavte žehličku na bavlnu a zlehka přežehlete pauzovací papír 1 - 2 minuty. Po vychladnutí textílie, odeberte papír a přenesený motiv obtáhněte nebo vybarvěte barvami nebo fixami na textil.Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Tužka termotransferovací 1565

  Máte s tímto produktem Tužka termotransferovací 1565 nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Tužka termotransferovací 1565 koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátšest např. (58, 62, 43, apod.)