Inkoustová pera

56,30 Kč
s DPH

Kvalitní školní plnicí pero na bombičky je osazeno hrotem s iridiovou kuličkou, která zajišťuje tenkou stopu písma. J

24,00 Kč
s DPH

Inkoustové bombičky 2 x 5 ks, univerzální, modré.
-26%AkceDoporučujeme

40,00 Kč
s DPH
Na inkoustové bombičky, pro leváky i praváky, medium, ergonomické pogumované držení, balení na blistru, mix barev

170,00 Kč
s DPH
Nová interpretace plnícího pera: roller v ergonomickém designu. Určeno pro leváky.

135,00 Kč
s DPH

Školní bombičkové pero trojúhelníkového tvaru s gumovým ergo držením, měkkým gumovým ergoúchopem a zmizíkovatelným inkoustem.

18,00 Kč

26,00 Kč

184,00 Kč

do týdne
My.Pen je nejrychlejší a nejspolehlivější bombičkové pero ve své třídě. Bez pijáku, bez třepání a bez kaněk - díky technologii ink-flow system.

395,00 Kč
s DPH

Plnící pero vhodné pro prvňáčky. Hrot z nerez oceli.

38,00 Kč
s DPH

Školní bombičkové pero je osazeno hrotem s iridiovou kuličkou, která zajišťuje rovnoměrné spouštění inkoustu a stejnoměrnou stopu písma.

52,00 Kč
s DPH

Školní bombičkové pero Student s trojúhelníkovým držením je osazeno velmi houževnatým hrotem,

149,00 Kč
s DPH

Školní bombičkové pero M - Tornado vhodné pro první psaní prvňáčka.

145,00 Kč
s DPH

Školní bombičkové pero A - Tornado vhodné pro první psaní prvňáčka.

74,00 Kč

Inkoustové bombičky 50 ks ve skleněné dóze, modré

22,00 Kč

Inkoustové bombičky 2x 6 ks, modré

100,00 Kč
s DPH

Centropen 2165 HORNET je bombičkový roller s gumovým ERGO držením. Má možnost kontroly množství inkoustu.

195,00 Kč
s DPH
Modrý, zmizíkovatelný inkoust. Zmizík ZDARMA.

19,00 Kč
s DPH

Parfémovaný inkoust. Oblíbené Tornado s trojúhelníkovou úchopovou částí s "masážními body", které aktivují na bříškách prstů hmatové receptory, a tím je zaručeno jisté držení a zdravé psaní bez únavy.

19,00 Kč
s DPH

Roller s trojúhelníkovým držením s masážními body pro zdravé psaní, vhodný i pro leváky. Modrý inkoust se nerozpíjí, má stejnoměrnou stopu a dá se zmizíkovat.

26,00 Kč
s DPH

Populární sada do školy pero Tornado + zmizík. ERGO držení s masážními body pro praváky, leváky i dysgrafiky .Modrý zmizíkovatelný inkoust.

24,30 Kč
s DPH

ERGO držením a masážními body. Vhodná náhrada plnicích per pro školáky, píše lehce bez tlačení, ideální pro praváky, leváky i dysgrafiky, doporučeno pro první dětské psaní.

Pilot MIKA

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: