EasyArt olejové pastely 24 ks/sada

EasyArt olejové pastely 24 ks/sada

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 23.6.2021 15:49:00

Popis EasyArt olejové pastely 24 ks/sada

Sada olejových pastelů, 24 barev
Olejové pastely ve 23 intenzivních barvách + bílá.

Radost z tvorby
Podpořte dítě při rozvoji fantazie a manuálních schopností. Kreslení je jedním z nejlepších způsobů pro nácvik kreativity a uvolnění zápěstí. Navíc je to činnost, kterou děti doslova milují!
Díky řadě 24 barev mohou děti tvořit velkolepá díla a provádět první experimenty s mícháním a srovnáváním barev.
Tvar a rozměry pastelů usnadňují jejich úchop a nátlak na papír způsobem, který umožní rychlé vybarvování tvarů.

Parametry
v sadě: 24 kusů
typ: olejové pastely
tvar: kulatý
precizní nanášení
vhodné i pro náročnější kresbu

Vaše názory EasyArt olejové pastely 24 ks/sada

Máte s tímto produktem EasyArt olejové pastely 24 ks/sada nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si EasyArt olejové pastely 24 ks/sada koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátdva např. (58, 62, 43, apod.)