Kalendáře a diáře

84,00 Kč
s DPH

Náš týdenní plánovač s květinovými motivy si jednoduše zamilujete. Velký prostor pro plánování Vašich aktivit, abyste si snadno mohli organizovat Vaše dny. Formát A4 s 30 listy.

84,00 Kč
s DPH

Náš týdenní plánovač s pohádkovými motivy si jednoduše zamilujete. Velký prostor pro plánování Vašich aktivit, abyste si snadno mohli organizovat Vaše dny. Formát A4 s 30 listy.

238,00 Kč
s DPH

Potřebujete pečlivě plánovat každý Váš den? Denní záznamy jsou pro Vás to pravé. Výrazná modrá barva, precizně propracovaný prostor pro plánování.

245,00 Kč
s DPH

Denní záznamy nebo taky univerzální diář A4 nejsou vázané na konkrétní rok, takže najde využití letos i příští rok. Perfektní pro ty, kteří nevyužijí klasický diář, ale rádi si občas zapíšou své plány a nápady.

1,47 Kč
s DPH

Jednoduchý a praktický měsíční diář z jemného matného materiálu černé barvy. Ideální pro každého, kdo si oblíbil měkkou šitou vazbu.

23,80 Kč
s DPH

Kapesní studentský diář s měsíčním školním kalendáriem od září do srpna pro všechny studenty. Barevný trendy motiv a praktický formát do kapsy dělá z diáře cool doplněk.

s DPH

Stolní kalendář s týdenním kalendáriem a s recepty na tradiční české pokrmy.

s DPH

Stolní kalendář s týdenním kalendáriem a s radami z domácí lékarny od paní Renaty Raduševy Herber.

s DPH

Stolní kalendář s týdenním kalendáriem a s tipy na grilování

s DPH

Pracovní kalendář v praktickém formátu a s týdenním kalendáriem. Zajímavý motiv oživí Váš stůl.

s DPH

Stolní kalendář s týdenním kalendáriem, při kterém se žádné dítě nenudí - s obrázky, úkoly a bludišti.

s DPH

Manažerský pracovní kalendář s týdenním kalendáriem a přehledem daňových termínů. Červeno-bílá barevná kombinace a citáty slavných oživí Váš den.

59,60 Kč
s DPH

Tradice v maxi designu. Velký kalendář s týdenním kalendáriem pro plánování Vašich daní.

1,55 Kč
s DPH

Vyjímečný stolní kalendář s pehledným měsíčním kalendáriem a prostorem na poznámky.

1,55 Kč
s DPH

Stolní kalendář s týdenním kalendáriem s obrázky různých známých míst na světě.

1,47 Kč
s DPH

Stolní kalendář s týdenním kalendáriem pro všechny milovníky sladkého i slaného pečení.

s DPH

Pracovní kalendář s citáty na každý týden. V praktickém formátu a s týdenním kalendáriem bude Vašim pomocníkem.

s DPH

Pracovní kalendář s citáty na každý týden. Ve větším formátu a s týdenním kalendáriem bude Vašim praktickým pomocníkem.

s DPH

Jednoduchý a praktický pracovní kalendář se čtrnáctidenním kalendáriem v menším formátu.

s DPH

Jednoduchý a praktický pracovní kalendář s týdenním kalendáriem v modro-bílé barevné kombinaci.

s DPH

Jednoduchý a praktický pracovní kalendář s týdenním kalendáriem ve větším formátu a s prostorem pro poznámky a plánování.

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel