Sešit 448 - velký tečkovaný

Kód zboží: SEŠ 448 B
do týdne

Popis Sešit 448 - velký tečkovaný

• Tečkovaný papír (8 × 8 mm)
  • Formát A4
  • 40 listů
  • Gramáž papíru 60 g/m2
  • Vyroben z hladkého bezdřevého papíru

• Přírodopis, zeměpis, chemie, fyzika nebo matematika – to jsou předměty, pro které jsou nové sešity s tečkovanými stránkami jako dělané.
  • Tečky ve vodorovné ose pomáhají žákům a žačkám držet text v rovině, svislé tečkování rozšiřuje možnosti, jak stránky využít. Hodí se pro zakreslení grafů, schémat, náčrtků přírodnin nebo pro složitější výpočty.
  • Tečkované sešity tak kombinují přednosti linkovaných, nelinkovaných i čtverečkovaných sešitů. Děti už nemusejí používat nelinkované sešity s takzvanými lenochy neboli podložkami do sešitů. Tečkované sešity ovšem nejsou vhodné pro mladší děti na prvních stupních základních škol, které se teprve učí psát. Ty potřebují plné linky, aby jim písmo neujíždělo.
  • Tečky jsou v sešitech v pravidelných rozestupech 8 × 8 mm. Tečkované sešity nabízíme ve formátech A4 se 40 listy a A5 s 20 nebo 40 listy papíru.
  • Vnitřní listy jsou z bezdřevého papíru s gramáží 60 g/m2, obálku vyrábíme ze 150g lesklého křídového papíru. Ve standardním číslování školních sešitů, které definovaly PAPÍRNY BRNO a dodnes se používá na českých a slovenských školách, dostala tečkovaná lineatura číslici 8.
  • Malý tečkovaný sešit A5 se 40 listy papíru tedy nese označení 548.
  • Vedle červených linkovaných či zelených čtverečkovaných sešitů rozeznají rodiče a žáci ty tečkované i podle žluté barvy na obálce.
  • Na motivech sešitů formátu A5 spolupracovaly PAPÍRNY BRNO s vyučujícími DELTA – Střední školy informatiky a ekonomie s.r.o., Pardubice. obálky, které sešity nesou, vytvořili studenti a studentky při studiu předmětu Počítačová grafika.

Vaše názory Sešit 448 - velký tečkovaný

Máte s tímto produktem Sešit 448 - velký tečkovaný nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Sešit 448 - velký tečkovaný koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátosm např. (58, 62, 43, apod.)