Procvičuj si (před)školáku Jahůdka 2 (Strawberry Shortcake) set s popisovačem

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 30.6.2022 1:00:00

Popis Procvičuj si (před)školáku Jahůdka 2 (Strawberry Shortcake) set s popisovačem

Výukový sešit Procvičuj si, (před)školáku, s oblíbeným motivem Jahůdky (Strawberry Shortcake).

• Lesklý povrch z lícové i rubové strany.
  • popisovač s plstěným hrotem součástí výrobku.
  • Hladký povrch a přiložený popisovač zajišťují několikanásobné psaní bez stresu z neúspěchu.
  • Lesklý povrch zaručuje správný skluz fixu.
  • Sešit slouží k opakovanému nácviku základních tvarů, čar, obloučků, jednoduchých uvolňovacích cviků, jednotažek - příprava dítěte na výuku psaní.
  • Vše vloženo v transparentním sáčku.
  • Rozměry balení (š v): 16,5 x 23,5 x 1cm.
  • Počet stran: 12.
  • Obsah balení: sešit, fixa.
  • Cena je uvedena za balení hračky.
  • Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Vaše názory Procvičuj si (před)školáku Jahůdka 2 (Strawberry Shortcake) set s popisovačem

Máte s tímto produktem Procvičuj si (před)školáku Jahůdka 2 (Strawberry Shortcake) set s popisovačem nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Procvičuj si (před)školáku Jahůdka 2 (Strawberry Shortcake) set s popisovačem koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátdva např. (58, 62, 43, apod.)