Akrylový popisovač Pilot Pintor, Fine, sada 3 kusů / STREET ART ŠABLONY

Akrylový popisovač Pilot Pintor, Fine, sada 3 kusů / STREET ART ŠABLONY

Kód zboží: 4074/S3-STREET ART
Cena bez DPH: 143,80 Kč
Cena s DPH: 174,00 Kč
Dostupnost:
2 - 5 dnů
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Popis Akrylový popisovač Pilot Pintor, Fine, sada 3 kusů / STREET ART ŠABLONY

 • Akrylový popisovač Pintor, který píše téměř na všechny povrchy. Sada v dárkovém sáčku obsahuje: 1 x Pintor (hrot Fine): černá, oranžová, světle modrá  + 5 x šablona s různými motivy pro snadné zdobení.
 • Vysoce odolný vláknový hrot, inkoust na vodní bázi s akrylovými složkami a vysokým obsahem pigmentů, vodě a světlu odolný. Vysoká krycí schopnost, mix barev.
 • Permanentní v závislosti na povrchu a dalším ošetření stopy (např. ošetření bezbarvým lakem, přežehlení, fixace vysokou teplotou atd.). Neskladujte hrotem dolů. Průměr hrotu: 2,9 mm; šířka stopy: 1,5 mm.


Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Akrylový popisovač Pilot Pintor, Fine, sada 3 kusů / STREET ART ŠABLONY

  Máte s tímto produktem Akrylový popisovač Pilot Pintor, Fine, sada 3 kusů / STREET ART ŠABLONY nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Akrylový popisovač Pilot Pintor, Fine, sada 3 kusů / STREET ART ŠABLONY koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Padesátsedm např. (58, 62, 43, apod.)