Školní batoh Topgal ENDY 20045 B

Školní batoh Topgal ENDY 20045 B

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 1.8.2021 1:00:00

Popis Školní batoh Topgal ENDY 20045 B

• Pravěk? Do 1. – 3. třídy pro malého paleontologa jasně! batoh ENDY je superlehký, přímo určený pro ty nejmenší badatele. dvě komory a velká přední kapsa pevná lisovaná záda nízká váha 0,98 kg! školní batoh ENDY je určen pro všechny malé drobné prvňáčky, a to hlavně díky své váze - neváží ani kilogram.
  • Svým objemem ale vydrží klidně až do třetí třídy… Zádový systém batohu je díky anatomicky tvarované lisované pěně ultralehký. I na zádech malého badatele bude batůžek sedět jako ulitý. Ramenní popruhy jsou polstrované, anatomicky tvarované a hlavně – dají se utáhnout v horní části k zádům i ve spodní části na délku. Výškově nastavitelný hrudní pásek zajistí, že popruhy nebudou sjíždět ani z drobných zad.
  • Batoh ENDY má dvě hlavní komory. Ty nejtěžší školní potřeby dávejte vždy do zadní komory. Ta je o něco širší než přední a pojme vše potřebné do prvních tříd ZŠ. Přední, užší komora unese vše ostatní a navíc v ní určitě využijete praktickou síťovou kapsu na zip. Jmenovka ukrytá v přední komoře nad síťovou kapsičkou pomůže batohy rozeznat, i když se ve třídě sejdou dva stejné. K batohu můžete přikoupit i penál pouzdro PENN 20045 ve stejném designu.
  • Ten snadno umístíte do přední komory nebo do přední hluboké kapsy, kde určitě oceníte i odnímatelnou karabinku na klíče. Pro lahvičku na pití jsme ušili pevnou kapsu na boku batohu. Reflexní prvky se budou zamlouvat hlavně rodičům, obzvlášť v zimním období. Proto jsme jimi na batohu opravdu nešetřili.
  • Přesvědčit se můžete v detailních fotkách, kde máme batoh nafocený i ve tmě. Něco navíc: zátěr proti dešti - batoh nepromokne odolné dno z materiálu TOPDURA opatřené nožičkami poutko na přenášení batohu v ruce a poutko na lavici batoh byl testován v ITC Zlín a prošel na jedničku   Náš tip: Batoh sice neváží ani kilogram, ale učebnice jsou opravdu těžké. Pokud máte opravdu malého drobného prvňáčka pod 120 cm, zkuste mu ve škole domluvit dvojí učebnice - do školy a na doma. Ulehčíte tak batohu a hlavně zádům!
  • Výška: 39 cm
  • Šířka: 28 cm
  • Délka: 19 cm

Vaše názory Školní batoh Topgal ENDY 20045 B

Máte s tímto produktem Školní batoh Topgal ENDY 20045 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh Topgal ENDY 20045 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátšest např. (58, 62, 43, apod.)