Školní batoh ENDY 22005 G

Školní batoh ENDY 22005 G

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 22.5.2022 1:00:00

Popis Školní batoh ENDY 22005 G

Pejsci jsou naše stálice. Letos jsme na oblíbený střih ENDY nakreslili obrázek francouzského buldočka s růžovým tenisákem, který najdete i jako přívěsek na zipu. batoh ENDY je klasika do 1. – 3. třídy ZŠ; jeho hlavní výhodou je lehká váha.

Dvě hlavní komory doplňuje na čele batohu hluboká kapsa. Zadní komora je širší, dejte do ní ty nejtěžší slabikáře a učebnice. Přední komora je o něco užší, ideální na přenášení penálu PENN 22005, krabičky se svačinou, nebo na další drobné školní potřeby. Malé deníčky a další drobnosti dejte do síťové kapsy na zip uvnitř přední komory. Nad ní je ještě jmenovka, aby se více stejných batohů ve třídě nepletlo. Uvnitř přední hluboké kapsy je pak odnímatelná karabina na klíče.

Záda batohu jsou lisována z pevné, tvarované pěny. Ramenní popruhy jsou ergonomicky tvarované, měkce polstrované a jsou doplněné hrudní přezkou. Dlouhé konce ramenních popruhů můžete připnout k tělu popruhu díky všitým magnetům.

Lahvičku na pití, ideálně o velikosti do 0,5 litru - třeba naši ZOLA, umístěte na bok batohu do pevné kapsičky. Reflexní prvky jsou samozřejmostí - nakdete je v paspulích přední kapsy a komory, přední kapse, bocích batohu i na ramenních popruzích.

Další vychytávky:

• ucho s plastovou rukojetí pro přenášení aktovky v ruce
  • poutko k zavěšení batůžku na háček u lavice
  • zátěr proti dešti - látka nepromokne
  • odolné dno batohu z pevného materiálu TOPDURA s plastovými nožkami
  • batoh byl testován v ITC Zlín, kde prošel na jedničku

Náš tip:

Batoh je superlehký, ale učení v prvních třídách něco váží. Nepřetěžujte zbytečně záda žáka, dávejte mu do batohu pouze to učení, které v daný den potřebuje a kontrolujte batoh. Občas je v něm v prvních třídách víc hraček, nežli učení…

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Školní batoh ENDY 22005 G

Máte s tímto produktem Školní batoh ENDY 22005 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh ENDY 22005 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicetosm např. (58, 62, 43, apod.)