Batoh s papouškem kakadu Topgal ENDY 21002 G

Batoh s papouškem kakadu Topgal ENDY 21002 G

Kód zboží: TGENDY 21002 G

Popis Batoh s papouškem kakadu Topgal ENDY 21002 G

Hlavní charakteristika: pevná lisovaná záda lehký - neváží ani 1 kg! spousta reflexních prvků nastavitelné ramenní popruhy a hrudní pás Řekněte mi, které školačce by se nelíbil batoh s papouškem kakadu a božím přívěskem s krystalem, lapačem snů a peříčky? Nám se líbí všem! Batoh ENDY je klasika do 1.-3. třídy ZŠ. Jeho hlavní výhodou je lehká váha.

Dvě hlavní komory doplňuje na čele batohu hluboká kapsa. Zadní komora je hlubší, dejte do ní ty nejtěžší slabikáře a učebnice. Přední komora je o něco užší, ideální je dát do ní třeba penál PENN 21002 a další drobné školní potřeby. Malé deníčky a drobnosti dejte do síťové kapsy na zip uvnitř přední komory. Nad ní je ještě jmenovka, aby se více stejných batohů ve třídě nepletlo. Přední kapsa je dost hluboká, můžete ji použít třeba na přenášení svačinky v krabičce ZOLA. Uvnitř kapsy je i odnímatelná karabina na klíče.

Záda batohu jsou lisována z pevné, tvarované pěny. Ramenní popruhy jsou ergonomicky tvarované, měkce polstrované a jsou doplněné hrudní přezkou. Dlouhé konce ramenních popruhů můžete připnout k tělu popruhu díky všitým magnetům. Lahvičku na pití, ideálně o velikosti do 0,5 litru - třeba naši ZOLA, umístěte na bok batohu do pevné kapsičky. Reflexní prvky jsou samozřejmostí - nakdete je v paspulích přední kapsy a komory, přední kapse, bocích batohu i na ramenních popruzích.

Další vychytávky: ucho s plastovou rukojetí pro přenášení aktovky v ruce poutko k zavěšení batůžku na háček u lavice zátěr proti dešti - látka nepromokne odolné dno batohu z pevného materiálu TOPDURA s plastovými nožkami batoh byl testován v ITC Zlín, kde prošel na jedničku

Náš tip: Batoh je superlehký, ale učení v prvních třídách něco váží. Nepřetěžujte zbytečně záda žáka, dávejte mu do batohu pouze to učení, které v daný den potřebuje a kontrolujte batoh. Občas je v něm v prvních třídách víc hraček, nežli učení… :-)

• Výška: 39 cm
  • Šířka: 28 cm
  • Délka: 19 cm

Vaše názory Batoh s papouškem kakadu Topgal ENDY 21002 G

Máte s tímto produktem Batoh s papouškem kakadu Topgal ENDY 21002 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Batoh s papouškem kakadu Topgal ENDY 21002 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesáttři např. (58, 62, 43, apod.)