Balónek č. 9 nafukovací fóliový 75 cm - stříbrný 8000170

Balónek č. 9 nafukovací fóliový 75 cm - stříbrný 8000170

Kód zboží: MF8000170

Popis Balónek č. 9 nafukovací fóliový 75 cm - stříbrný 8000170

Nafukovací fóliový balónek ve tvaru čísla 9 - Hitem posledních let jsou oblíbené balónky ve tvaru číslic, které oživí celou narozeninovou oslavu a zajisté potěší oslavence. Narozeninová oslava může začít! Balónek je vyroben ze stříbrné fólie. Na horní straně balónku jsou očka na přivázání. Výška balónku: 75 cm

BALENÍ OBSAHUJE: - balónek - brčko na nafukování - návod

NÁVOD K NAFOUKNUTÍ BALÓNKU: 1. vybalte balónek a plastové brčko z obalu 2. zasuňte brčko do otvoru k nafukování, který je umístěný na spodní straně balónku 3. foukáním přes brčko nafoukněte balónek 4. opatrně vytáhněte brčko z balónku ven (systém je navržen tak, že nemusíte ústí balónku zavazovat) 5. k vyfouknutí balónku zasuňte brčko opět do otvoru a tlačte na balónek

VAROVÁNÍ: Vhodné pro děti od 8 let. Děti se mohou prasklými či vyfouknutými balónky zadusit nebo uškrtit. Používejte pouze pod dozorem dospělé osoby. Dospělá osoba se po nafouknutí balónku musí přesvědčit, že jej děti používají bezpečně. Vyfouklé balónky udržujte mimo dosah dětí a prasklé ihned zlikvidujte. K nafukování balónků použijte pumpičku. Nepřibližujte balónky k očím a obličeji. Při prasknutí může balónek způsobit zranění. Vyrobeno z přírodního kaučuku, latexu. Určeno k dekorativním účelům. Nebezpečí vdechnutí a spolknutí malých částic. Uvedená cena je za 1 ks. Dodáváme v sáčku.

Šířka 90 mm
Výška 200 mm
Hloubka 5 mm
Hmotnost 0.08 kg

Vaše názory Balónek č. 9 nafukovací fóliový 75 cm - stříbrný 8000170

Máte s tímto produktem Balónek č. 9 nafukovací fóliový 75 cm - stříbrný 8000170 nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Balónek č. 9 nafukovací fóliový 75 cm - stříbrný 8000170 koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicetšest např. (58, 62, 43, apod.)