Omalovánka - A4 - se samolepkami - Zvířátka z divočiny

Omalovánka - A4 - se samolepkami - Zvířátka z divočiny

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 28.2.2024 14:30:00

Popis Omalovánka - A4 - se samolepkami - Zvířátka z divočiny

Krásné omalovánky A4 s barevnými předlohami pro děti. Omalovánky mají sadu oblíbených samolepek - více než 50 ks! Dětské omalovánky A4 se zvířaty jsou perfektní dárek pro děti, které chcete zabavit nejen v děštivých dnech. Omalovánky podporují zdravý vývoj dětí, protože podporuje rozvoj motoriky ruky, učí je trpělivosti a koncentraci, dětí se učí barvy a rozvíjí svou vlastní fantazii.

Formát: A4
Rozměry: 210x297
Počet stran: 12

Vaše názory Omalovánka - A4 - se samolepkami - Zvířátka z divočiny

Máte s tímto produktem Omalovánka - A4 - se samolepkami - Zvířátka z divočiny nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Omalovánka - A4 - se samolepkami - Zvířátka z divočiny koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátpět např. (58, 62, 43, apod.)