Omalovánka - A4 - se samolepkami - Dinosauři

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

Omalovánka - A4 - se samolepkami - Dinosauři

Popis Omalovánka - A4 - se samolepkami - Dinosauři

Krásné omalovánky A4 s barevnými předlohami pro děti. Omalovánky mají sadu oblíbených samolepek - více než 50 kusů! Dětské omalovánky A4 s dinosaury jsou perfektní dárek pro děti, které chcete zabavit nejen v děštivých dnech. Omalovánky podporují zdravý vývoj dětí, protože podporuje rozvoj motoriky ruky, učí je trpělivosti a koncentraci, dětí se učí barvy a rozvíjí svou vlastní fantazii.

Formát: A4
Rozměry: 210x297
Počet stran: 12

Vaše názory Omalovánka - A4 - se samolepkami - Dinosauři

Máte s tímto produktem Omalovánka - A4 - se samolepkami - Dinosauři nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Omalovánka - A4 - se samolepkami - Dinosauři koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Třicetdevět např. (58, 62, 43, apod.)