Akrylový popisovač Pilot Pintor, Fine/Broad, sada 3 kusů / POLŠTÁŘ POVLAK

Akrylový popisovač Pilot Pintor, Fine/Broad, sada 3 kusů / POLŠTÁŘ POVLAK

Kód zboží: pinterest
Cena bez DPH: 165,29 Kč
Cena s DPH: 200,00 Kč
Dostupnost:
2 - 5 dnů
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Popis Akrylový popisovač Pilot Pintor, Fine/Broad, sada 3 kusů / POLŠTÁŘ POVLAK

 • Akrylový popisovač Pintor, který píše téměř na všechny povrchy. Sada v dárkovém sáčku obsahuje: 1 x Pintor (hrot Fine): černá, 2x Pintor (hrot Broad) pastelově zelená, pastelově žlutá + 1 x povlak na polštář.
 • Vysoce odolný vláknový hrot, inkoust na vodní bázi s akrylovými složkami a vysokým obsahem pigmentů, vodě a světlu odolný. Vysoká krycí schopnost, mix barev. 
 • Permanentní v závislosti na povrchu a dalším ošetření stopy (např. ošetření bezbarvým lakem, přežehlení, fixace vysokou teplotou atd.). Neskladujte hrotem dolů. Průměr hrotu: 2,9 mm; šířka stopy: 1,5 mm. Průměr hrotu: 8,0 mm; šířka stopy: 8,0 mm.


Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Akrylový popisovač Pilot Pintor, Fine/Broad, sada 3 kusů / POLŠTÁŘ POVLAK

  Máte s tímto produktem Akrylový popisovač Pilot Pintor, Fine/Broad, sada 3 kusů / POLŠTÁŘ POVLAK nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Akrylový popisovač Pilot Pintor, Fine/Broad, sada 3 kusů / POLŠTÁŘ POVLAK koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátčtyři např. (58, 62, 43, apod.)