Zdravé láhve na pití - strana 3

229,00 Kč
s DPH

Zdravá láhev UAX Perfect 0,7l.

249,00 Kč
s DPH

Zdravá lahev ke každodennímu používání jako dětská lahev nebo lahev do školy.

s DPH

Zdravá láhev je unikátní nápojová láhev pro každodenní použití pro každého. Je vhodná pro všechny typy nápojů, díky speciálnímu materiálu láhev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.

229,00 Kč
s DPH

Zdravá láhev UAX Dream big 0,7l.

205,00 Kč
s DPH

Kvalitní a originální láhev s jednoduchým otevíráním jednou rukou. Láhev je vhodná pro teplé i studené nápoje.

Zdravá láhev 1,0l Run.

120,00 Kč

Obal na zdravou láhev Topgal TOP

45,00 Kč
s DPH
Náhradní víčko je dostupné v různých barevných provedeních pro případ náhodného poškození víčka. Komplet obsahuje víčko, zátku a těsnící „O“ kroužek.

skladem
Láhev se záklopkou je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu a slouží jako praktický doplněk výbavy žáka, umožňující dodržování pitného režimu i mimo domov či školu. Objem 0,5 l.

230,00 Kč
s DPH

Láhev na pití s oblíbeným motivem Frozen.

s DPH

Zdravá lahev Kouzelná školka 500 ml je unikátní nápojová láhev vyrobená ze speciálního materiálu, vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Láhev má atest zaručující hygienickou a zdravotní nezávadnost.

s DPH

Zdravá lahev Déčko Svět 500 ml je unikátní nápojová láhev vyrobená ze speciálního materiálu, vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Láhev má atest zaručující hygienickou a zdravotní nezávadnost.

s DPH

Zdravá lahev Déčko Ovečky 500 ml je unikátní nápojová láhev vyrobená ze speciálního materiálu, vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Láhev má atest zaručující hygienickou a zdravotní nezávadnost.

s DPH

Zdravá lahev 700 ml je unikátní nápojová láhev vyrobená ze speciálního materiálu, vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely.Barva transparentní.

209,00 Kč
s DPH

Zdravá láhev Vám pomáhá dodržovat správný pitný režim, který je důležitý pro Vaše zdraví a pohodu.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: