Balónek nafukovací 12ks

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 28.7.2021 15:59:00

Popis Balónek nafukovací 12ks

Nafukovací balónek M standard 2,8 g - 30 cm, mix - balónky jsou oblíbeným dekoračním doplňkem na narozeninové oslavě či jiné významné události. Nafukovací balónky nesmí chybět na žádné oslavě, dodají tu pravou atmosféru do celé místnosti a narozeninová párty může začít!

BALENÍ OBSAHUJE:
- 12 ks barevných balónků - (červená, modrá, žlutá, růžová, zelená, oranžová)

VAROVÁNÍ:
Vhodné pro děti od 8 let. Děti se mohou prasklými či vyfouknutými balónky zadusit nebo uškrtit. Používejte pouze pod dozorem dospělé osoby. Dospělá osoba se po nafouknutí balónku musí přesvědčit, že jej děti používají bezpečně. Vyfouklé balónky udržujte mimo dosah dětí a prasklé ihned zlikvidujte. K nafukování balónků použíjte pumpičku. Nepřibližujte balónky k očím a obličeji. Při prasknutí může balónek způsobit zranění. Vyrobeno z přírodního kaučuku, latexu. Určeno k dekorativním účelům. Nebezpečí vdechnutí a spolknutí malých částic.

Uvedená cena je za 1 balení po 12 ks. Dodáváme v sáčku se závěsem.

Rozměr: 70mm x 130mm x 1mm (Š x V x H)

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Balónek nafukovací 12ks

Máte s tímto produktem Balónek nafukovací 12ks nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Balónek nafukovací 12ks koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesáttři např. (58, 62, 43, apod.)