BAAGL Desky na školní sešity A4 Květiny

Kód zboží: AAA-8481

Popis BAAGL Desky na školní sešity A4 Květiny

Ochranné desky na úschovu sešitů či jiných dokumentů, včetně vnitřní klopy proti vypadnutí, zajištěné gumičkou.

Příslušenství k BAAGL Desky na školní sešity A4 Květiny

s DPH (bez DPH)
BAAGL SET 3 Květiny: aktovka, penál, sáček - Sety pro prvňáčkyBAAGL SET 3 Květiny: aktovka, penál, sáček1999,00 Kč (1652,07 Kč)

Zelená školní aktovka s výraznými růžovými akcenty květin. Tato školní aktovka je vhodná pro 1.–2. třídu ZŠ
BAAGL Školní aktovka Květiny - Aktovky a batohy pro prvňáčkyBAAGL Školní aktovka Květiny1799,00 Kč (1486,78 Kč)

Školní aktovka s vyztuženým tělem, vnitřním organizérem, třemi oddělenými kapsami a zapínáním na kvalitní přezku.
BAAGL Školní penál klasik Květiny - Jednoduchá pouzdraBAAGL Školní penál klasik Květiny249,00 Kč (205,79 Kč)

Klasický jednochlopňový penál

Vaše názory BAAGL Desky na školní sešity A4 Květiny

Máte s tímto produktem BAAGL Desky na školní sešity A4 Květiny nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si BAAGL Desky na školní sešity A4 Květiny koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátdevět např. (58, 62, 43, apod.)