Čistící gel s antibakteriální přísadou Aloe Vera

Čistící gel s antibakteriální přísadou Aloe Vera

Kód zboží: gelnaruce
Cena bez DPH: 99,17 Kč
Cena s DPH: 120,00 Kč
Dostupnost:
skladem
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Popis Čistící gel s antibakteriální přísadou Aloe Vera

Bezoplachový čistící antibakteriální gel je určený k přímému použití na ruce a zajišťuje jejich okamžitou hygienu. Jeho používání je vhodný k ochraně rukou, pokud není možné umytí vodou a mýdlem.

Má jemnou osvěžující vůni, snadno se nanáší, rychle schne, nezanechává lepivý pocit, naopak jsou ruce po jeho použití hebké, svěží a provoněné. 

 • Obsahuje 75% alkohol, má tedy aktivní účinnost proti bakteriím a virům.  
 • Aloe vera Barbadensis má zvláčňující, antioxidační a protizánětlivé účinky a podporuje přirozenou obranyschopnost pokožky.
 • Glycerin má kromě vysokých hydratačních vlastností velmi pozitivní vliv na kožní buňky, jež následně vytvářejí na povrchu pokožky ochrannou bariéru.
 • Tmavé kapsle v gelu tvoří molekuly aktivního uhlí. Ty účinně čistí pokožku, odstraňují odumřelé kožní buňky, hlubší nečistoty, toxiny, těžké kovy a chemikálie. 

Použití: gel naneste na ruce a důkladně rozetřete na všechny části, dlaň, hřbet, mezi prsty i nehty. Nejlepšího výsledku dosáhnete aktivním třením po dobu minimálně 30 sekund.

Objem: 50mlMohlo by Vás zajímat
Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Čistící gel s antibakteriální přísadou Aloe Vera

  Máte s tímto produktem Čistící gel s antibakteriální přísadou Aloe Vera nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Čistící gel s antibakteriální přísadou Aloe Vera koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátšest např. (58, 62, 43, apod.)