Sada razítek Happy B´day 8 + 1ks

Sada razítek Happy B´day 8 + 1ks

Kód zboží: 992074
Cena bez DPH: 55,37 Kč
Cena s DPH: 67,00 Kč
Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 24.7.2024 15:50:00
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Popis Sada razítek Happy B´day 8 + 1ks

 • Sada dřevěných razítek s poduškami Happy Birthday. Balení obsahuje 8ks razítek a 1ks razítkovací podušky (černá). Rozměry razítek: cca 2x2cm, 2x4cm, 4x4cm, v. cca 3cm
 • Motivy razítek: dort, balónek, dárek, skleničky
 • POUŽITÍ Gumová část razítka s motivem je nalepena na dřevěný kvádr. Je vhodné na razítkování jakýmkoliv inkoustem, který máte k dispozici. Má hlubokou texturu a lze je použít na papír, na textil, polymery i jiné povrchy, je však potřeba vybrat inkoust vhodný na daný povrch. Na akvarelové techniky např. vybarvování použijte k tisku permanentní inkousty. razítko lze použít také na horké embosování pomocí embosovacích prášků. Má dlouhou životnost.
 • NÁVOD Na razítko použijte běžné inkoustové polštářky, které máte k dispozici. Po použití gumové razítko očistěte vlhčeným ubrouskem (nebo čističem na razítka). Osušte a uložte pro další použití.
 • UPOZORNĚNÍ Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které mohou způsobit nebezpečí udušení. Na některých materiálech může dojít ke vzniku skvrn, přijměte tedy příslušená opatření. Obsah a barvy se mohou lišit. Uchovejte tyto informace pro budoucí použití.


Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Sada razítek Happy B´day 8 + 1ks

  Máte s tímto produktem Sada razítek Happy B´day 8 + 1ks nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Sada razítek Happy B´day 8 + 1ks koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Padesáttři např. (58, 62, 43, apod.)