Školní batoh s dino motivem ELLY 22015

Školní batoh s dino motivem ELLY 22015

Kód zboží: 22015

Popis Školní batoh s dino motivem ELLY 22015

Dino motiv kluci prostě milují, proto se jej snažíme každý rok připravit. Letos padla volba na lehký střih batohu ELLY, který pojme všechno učení od 1. do 4. třídy, proto jsme motiv dino pojali realistickými kresbami pravěkých tvorů. Menší kluci určitě ocení přívěsek s plastovým krokodýlem, rodiče pak lehkou váhu batohu.

batoh je sice lehký, ale poměrně objemný. Víme, že dobře sedí všem dětem nad 120 cm.

Záda batohu jsou tvořena z lehké tvarované pěny. Díky ergonomicky tvarovaným polstrovaným popruhům bude batoh pohodlně nosit i těžký náklad. Popruhy na záda školáčkovi nejdříve utáhněte ve spodní části na délku tak, aby batoh seděl na kosti křížové. Poté v horní části utáhněte popruhy směrem k zádům, aby od zad s těžkým nákladem neodstával. Dlouhé konce popruhů můžete díky magnetům připnout k tělu popruhu, aby nevlály kolem těla.

Zadní komora batohu ELLY je široká, dejte do ní tu nejtěžší výbavu učení na prvním stupni. Další školní drobnosti dejte do užší přední komory, kde je i jmenovka a síťová kapsa na zip.

Hluboká přední kapsa je perfektní třeba na uložení svačinky, nebo penálu PENN 22015 ve stejném designu. Je v ní i karabinka na klíče, která se dá odepnout.

Lahvičku na pití můžete dát do jedné ze dvou bočních kapes.

Výprava za školním dobrodružstvím je připravena!

Další vychytávky:
  • spousta reflexních prvků na všech stranách batohu
  • pevné dno z materiálu TOPDURA
  • nožičky zmírňují opotřebení dna batohu
  • zátěr proti dešti - látka nepromokne
  • poutko na přenášení batohu v ruce a na zavěšení na lavici
  • batoh byl úspěšně otestován v ITC Zlín

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Školní batoh s dino motivem ELLY 22015

Máte s tímto produktem Školní batoh s dino motivem ELLY 22015 nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh s dino motivem ELLY 22015 koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátpět např. (58, 62, 43, apod.)