Školní aktovka Tiger Jolly Musical Pony

AKCE

Školní aktovka Tiger Jolly Musical Pony

Kód zboží: 901009
Cena bez DPH: 951,24 Kč
Cena s DPH: 1151,00 Kč
Platí do vyprodání zásob
Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 9.12.2021 14:57:00
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Popis Školní aktovka Tiger Jolly Musical Pony

PARAMETRY školní aktovky

Rozměr: výška 360 mm, šířka 310 mm,  hloubka 190 mm

Hmotnost: 0,8 kg

 

VLASTNOSTI školní aktovky

 • 3D ZÁDOVÝ SYSTÉM - aktovka perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení. Hrudní pás s kvalitní přezkou zajistí dobré usazení aktovky na zádech dítěte.
 • FIDLOCK - moderní patentové zapínání s magnetem pro snadné otevírání a zavírání aktovky jednou rukou. Velmi praktické a jednoduché řešení pro školáky - při přiložení víka se samo zapne.
 • BEZPEČNOST - bezpečnostní prvky jsou velmi důležité, proto je aktovka vybavena reflexní pásky na všech stranách batohu, které zaručí lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě.
 • VNITŘNÍ USPOŘÁDÁNÍ - ve víku uvnitř aktovky se nachází průhledná kapsička s rozvrhem hodin. Hlavní vnitřní komora je rozdělena vnitřní kapsou a gumovým páskem pro lepší uložení pomůcek.
 • KAPSA - přední kapsa aktovky je určena pro svačinový box nebo penál. Po obou stranách aktovky se nacházejí pružné kapsy s klopou.
 • HRAVOST - otočné flitry a přívěšek.


Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Školní aktovka Tiger Jolly Musical Pony

  Máte s tímto produktem Školní aktovka Tiger Jolly Musical Pony nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Školní aktovka Tiger Jolly Musical Pony koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátsedm např. (58, 62, 43, apod.)