Set s motivem lva pro malé školáky od 1. do 3. třídy.
| Vhodné pro | 1. - 3. třída |
| Motiv | Zvířátka |
| Barva | Oranžová |
| Rozměry | 41 x 30 x 20 cm |
| Velikost zad batohu | 32 x 39 cm |
| Hmotnost | 0.94 kg |
| Nosnost | 7 kg |
| Výška dítěte | 125-135 cm |
| Objem | 22 l |
| Počet komor | 2 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Bederní pás, Hrudní pás, Formát A4, Reflexní prvky |