Kdo by odolal batohu s koníkem?
| Vhodné pro | 1. - 3. třída |
| Motiv | Zvířátka |
| Barva | Modrá |
| Rozměry | 40 x 31 x 20 cm |
| Hmotnost | 0.94 kg |
| Nosnost | 7 kg |
| Výška dítěte | 125-135 cm |
| Objem | 23 l |
| Počet komor | 3 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Bederní pás, Hrudní pás, Formát A4, Reflexní prvky |