Batoh pro malé hasiče!
| Vhodné pro | 1. - 3. třída |
| Motiv | Hasiči |
| Barva | Vícebarevná |
| Rozměry | 40 x 29 x 21 cm |
| Velikost zad batohu | 30 x 40 cm |
| Hmotnost | 0.98 kg |
| Nosnost | 7 kg |
| Výška dítěte | 115-125 cm |
| Objem | 23 l |
| Počet komor | 2 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Bederní pás, Hrudní pás, Formát A4, Reflexní prvky |