BAAGL Školní aktovka Zippy Zombie

Kód zboží: AAA-7199
Cena s DPH: 1999,00 Kč

Popis BAAGL Školní aktovka Zippy Zombie

• školní aktovka Zippy Zombie vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ. aktovka byla úspěšně testována v ITC Zlín.
  • Ergonomická školní aktovka s vyztuženým tělem, vnitřním organizérem a třemi oddělenými kapsami.
  • Posuvný zádový systém BAAGL ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy popruhů vzhledem k výšce dítěte.
  • Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
  • Aktovka disponuje novým vyklápěcím systémem otevírání na zip, díky kterému se školák snadněji dostane ke svým pomůckám přímo z lavice a umožňuje lepší přehled o obsahu školní tašky.
  •  Uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti, doplněný gumičkou pro fixaci.
  • Izolovaná prostorná přední kapsa na suchý zip, boční kapsy z elastického materiálu na láhev s pitím či jiné drobnosti.
  • Lehká vyztužená konstrukce a pevné dno drží stabilní tvar aktovky.
  • Hmotnost aktovky – 1 100 g.
  •  Objem aktovky je 17 l, nosnost 6 kg.
  • Tělo aktovky je vyrobené z pevného voděodolného materiálu.
  • Řada reflexních prvků zajistí bezpečnost dítěte.
  • Aktovka je vybavena elastickou svítilnou, která zajistí lepší viditelnost a bezpečnost školáka. Díky jednoduchému úchytu lze svítilnu pověsit kamkoli.

Vaše názory BAAGL Školní aktovka Zippy Zombie

Máte s tímto produktem BAAGL Školní aktovka Zippy Zombie nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si BAAGL Školní aktovka Zippy Zombie koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesátšest např. (58, 62, 43, apod.)