BAAGL Školní aktovka Ergo Veverka

Kód zboží: AAA-30722
Cena bez DPH: 1900,00 Kč

Popis BAAGL Školní aktovka Ergo Veverka

• školní aktovka ERGO s vyztuženým tělem, vhodná od 1. třídy ZŠ.
  • Posuvný zádový systém ERGO ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy vzhledem k výšce dítěte.
  • Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
  • Kvalitní magnetické zapínání Fidlock k otevření aktovky postačí pouhé otočení přezky a uzavření aktovky probíhá díky magnetickému systému automaticky, bez nutnosti manuálního zapínání.
  • Uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti.
  • Izolovaná přední kapsa a dvě symetrické kapsy na bocích aktovky, které jsou vhodné pro jednu z našich láhví na pití.
  • Lehká vyztužená konstrukce a pevné dno drží stabilní tvar aktovky.
  • Velmi nízká hmotnost aktovky, méně než 1 200 g. • Objem aktovky je 19 l, nosnost 6 kg.
  • Tělo aktovky je vyrobené z pevného voděodolného materiálu.
  • Řada reflexních prvků zajistí bezpečnost dítěte.
  • aktovka je vybavena trendy plyšovým přívěskem.

Příslušenství k BAAGL Školní aktovka Ergo Veverka

s DPH (bez DPH)
BAAGL Školní penál klasik dvě chlopně Veverka - Jednoduchá pouzdraBAAGL Školní penál klasik dvě chlopně Veverka236,00 Kč (195,04 Kč)

Klasický školní jednopatrový penál s dvěma chlopněmi
BAAGL Box na svačinu Veverka - Svačinové boxyBAAGL Box na svačinu Veverka149,00 Kč (123,14 Kč)

Plastový box na svačinu

Vaše názory BAAGL Školní aktovka Ergo Veverka

Máte s tímto produktem BAAGL Školní aktovka Ergo Veverka nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si BAAGL Školní aktovka Ergo Veverka koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Třicetdva např. (58, 62, 43, apod.)