BAAGL Školní aktovka Bagr

BAAGL Školní aktovka Bagr

Kód zboží: AAA-7196

Popis BAAGL Školní aktovka Bagr

školní aktovka vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ. aktovka byla úspěšně testována v ITC Zlín.

• Školní aktovka s vyztuženým tělem, vnitřním organizérem a třemi oddělenými kapsami a zapínáním na kvalitní přezku.
  • Posuvný zádový systém BAAGL ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy popruhů vzhledem k výšce dítěte.
  • Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
  • Na klopě aktovky naleznete praktický elastický úchyt na penál, který vždy zajistí rychlý přístup k psacím potřebám každého školáka.
  • Uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti.
  • Izolovaná přední kapsa, boční kapsa na láhev s nápojem a jedna uzavíratelná kapsa na drobnosti.
  • Lehká vyztužená konstrukce a pevné dno drží stabilní tvar aktovky.
  • Velmi nízká hmotnost aktovky – 1 100 g.
  • Objem aktovky je 18 l, nosnost 6 kg.
  • Tělo aktovky je vyrobené z pevného voděodolného materiálu.
  • Řada reflexních prvků zajistí bezpečnost dítěte.
  • Aktovka je vybavena elastickou svítilnou, která zajistí lepší viditelnost a bezpečnost školáka. Díky jednoduchému úchytu lze svítilnu pověsit kamkoli.

Příslušenství k BAAGL Školní aktovka Bagr

s DPH (bez DPH)
BAAGL Sáček na obuv Bagr - Pytel na tělocvikBAAGL Sáček na obuv Bagr199,00 Kč (164,46 Kč)

Sáček na cvičky nebo přezůvky.
BAAGL Box na svačinu Bagr - Svačinové boxyBAAGL Box na svačinu Bagr149,00 Kč (123,14 Kč)

Plastový box na svačinu

Vaše názory BAAGL Školní aktovka Bagr

Máte s tímto produktem BAAGL Školní aktovka Bagr nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si BAAGL Školní aktovka Bagr koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesátpět např. (58, 62, 43, apod.)