Studentské pouzdro Topgal ETUE 20047 G

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 24.7.2021 1:00:00

Popis Studentské pouzdro Topgal ETUE 20047 G

Oválný penál pro všechny potřebnosti ocení spíše starší školáci. Uvnitř pouzdra je síťová kapsička na zip a klopa, na níž jsou umístěny gumičky pro uchycení celkem devíti tužek a propisek, které je potřeba mít přehledně uspořádané a po ruce. Volný prostor pod klopou pak umožňuje volně umístit další psací potřeby – pastelky, fixy, prostě cokoliv potřebujete. Pouzdro je polstrované, takže se vaše tužky zaručeně nepolámou. Zipy s velkými taháčky umožní bezproblémovou manipulaci s pouzdrem. Pozor Neperte penál v pračce! Je vyztužen papírem a ten praní rozhodně nepřežije...

• Výška: 23 cm
  • Šířka: 10 cm
  • Délka: 5 cm

Vaše názory Studentské pouzdro Topgal ETUE 20047 G

Máte s tímto produktem Studentské pouzdro Topgal ETUE 20047 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentské pouzdro Topgal ETUE 20047 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátsedm např. (58, 62, 43, apod.)