Pouzdro 3 patra Nasa

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

Pouzdro 3 patra Nasa

Kód zboží: s74968

Popis Pouzdro 3 patra Nasa

• Přednosti produktu: 3 zámky, 35 kusů školních pomůcek, odolný materiál, pevný zip, odolné držáky na pomůcky.
  • Novinkou v nabídce STARPAK je plně vybavený penál s grafikou NASA se 4 klopami a flexibilními držáky na školní pomůcky, zapínaný na pevný zip.
  • Sada obsahuje: 2 modré a červené pera, 2 tužky, gumu, ořezávátko, pravítko 15 cm, 14 barev tužek, 14 barev fixů.
  • Veškerá potřebná sada v jednom, díky které ušetříme čas a dítě správně vybavíme.
  • Penál STARPAK je odolný proti poškození. Dá se snadno složit naplocho. Přístup k nádobí je pak velmi snadný.
  • Po složení se snadno vejde do každého batohu nebo tašky. Podívejte se také na další produkty STARPAK ze série NASA.
  • Rozměry / ​​Hmotnost: Rozměry produktu D x V x H cm: 19x13x6, v roztaženém stavu, šířka cm: 27 cm, hmotnost výrobku kg: 0,41 kg.
  • Výrobek je textilní výrobek. Určeno pro děti ve věku: 3.
  • Penál balený ve fólii.

Vaše názory Pouzdro 3 patra Nasa

Máte s tímto produktem Pouzdro 3 patra Nasa nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Pouzdro 3 patra Nasa koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátdevět např. (58, 62, 43, apod.)