BAAGL Tritanová láhev na pití Ruby, 700 ml

Počet obrázků v galerii: 9

BAAGL Tritanová láhev na pití Ruby, 700 ml

Kód zboží: 950098
Cena bez DPH: 329,75 Kč
Cena s DPH: 399,00 Kč
Dostupnost:
do 3 dnů
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Popis BAAGL Tritanová láhev na pití Ruby, 700 ml

Ve školní výbavě nesmí chybět pořádná láhev na pití – a láhev od BAAGLu se hodí jak do školy, tak na výlety nebo do sportovního kroužku.

Uzamykatelné víčko nepropustí ani kapku nápoje a zaručuje jednoduché a intuitivní používání. K láhvi je připevněné také poutko pro pohodlné nošení v ruce.

Certifikovaný tritanový materiál zaručuje maximální bezpečí a kvalitu nápoje, jelikož nevydává nepříjemný plastový zápach, jako je tomu u jiných plastových materiálů, a také neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky (BPA, PVC, ftaláty a další). Ostatně výrobky z tritanu se používají i ve zdravotnictví .

Používáním láhve snížíte plastový odpad z jednorázových PET láhví, a pomůžete tak snížit objem vyprodukovaného plastového odpadu, který dosud končí převážně na skládkách, ve spalovnách, nebo často i v přírodě.

Objem láhve je 700 ml.Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory BAAGL Tritanová láhev na pití Ruby, 700 ml

  Máte s tímto produktem BAAGL Tritanová láhev na pití Ruby, 700 ml nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si BAAGL Tritanová láhev na pití Ruby, 700 ml koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátjedna např. (58, 62, 43, apod.)