Kufřík Londýn červeno/modrý

Kufřík Londýn červeno/modrý

Popis Kufřík Londýn červeno/modrý

• Lepenkový kufřík s londýnským motivem "London" nesmí chybět žádnému malému cestovateli!
  • Tento praktický kufřík pro děti může sloužit nejen na hraní, ale i na cestování nebo do školy. Kufr pro děti, do kterého si váš malý cestovatel může sbalit všechny své poklady a hračky.
  • Dětské kufříky ukryjí všechna dětská tajemství. Vhodný i na hračky, výtvarné potřeby, do zájmových kroužků apod.
  • Dětské kufříky Kazeto jsou 100% recyklovatelné, použité barvy jsou ekologicky nezávadné. Rozměry dětské hračky (š v h): 35 x 23 x 10,5cm
  • Cena je uvedena za 1 kus hračky
  • Hračka je vhodná pro děti od 3 le

Vaše názory Kufřík Londýn červeno/modrý

Máte s tímto produktem Kufřík Londýn červeno/modrý nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Kufřík Londýn červeno/modrý koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Třicet např. (58, 62, 43, apod.)