Box na sešity A4 Jumbo traktor

Kód zboží: KPP5-78322

Popis Box na sešity A4 Jumbo traktor

• Oblíbený box na sešity ve formátu A4 Jumbo.
  • Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek.
  • Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození.
  • Zavírání na gumičku.
  • Šířka hřbetu 4 cm.
  • Rozměry: 32 x 24,5 x 4 cm
  • Motiv Jumbo Traktor

Příslušenství k Box na sešity A4 Jumbo traktor

s DPH (bez DPH)
Láhev na pití Traktor - Láhev na pitíLáhev na pití Traktor77,00 Kč (63,64 Kč)

Láhev se záklopkou je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu a slouží jako praktický doplněk výbavy žáka, umožňující dodržování pitného režimu i mimo domov či školu.
Box na potraviny Traktor - Svačinové boxyBox na potraviny Traktor95,00 Kč (78,51 Kč)

Box na potraviny se zaklapávacím uzávěrem a s přepážkou uvnitř je vyroben ze zdravotně nezávadného materiálu a zaručuje bezpečné a hygienické uložení svačinky bez rizika potřísnění či jiného znehodnocení ostatní výbavy školáka.
Desky na číslice traktor - Desky na čísliceDesky na číslice traktor65,00 Kč (53,72 Kč)

Desky na číslice traktor
Desky na abecedu traktor - Desky na abeceduDesky na abecedu traktor73,00 Kč (60,33 Kč)

Desky na abecedu traktor, formát A4.
Podložka na stůl 60x40cm traktor - Psací podložkyPodložka na stůl 60x40cm traktor169,00 Kč (139,67 Kč)

Podložka na stůl 60x40cm traktor. Rozměry: 60 x 40 cm
Školní penál 3-patra Traktor - Patrová pouzdra - 3 patraŠkolní penál 3-patra Traktor360,00 Kč (297,52 Kč)
Vyber variantu pro Školní penál 3-patra Traktor
Jednoduchý školní třípatrový penál je určen pro žáky prvního stupně základních škol.

Vaše názory Box na sešity A4 Jumbo traktor

Máte s tímto produktem Box na sešity A4 Jumbo traktor nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Box na sešity A4 Jumbo traktor koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Šedesátdva např. (58, 62, 43, apod.)