První psaní to je hraní - uvolňovací cviky

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

První psaní to je hraní - uvolňovací cviky

Kód zboží:

Popis První psaní to je hraní - uvolňovací cviky

Celostránkové ilustrace motivují děti k nácviku tahů, které jsou potřebné ke zvládnutí základů psaní. Průpravnými cviky - oblouky, kličkami. šikmými i přímými čarami, vlnovkami i ovály - které píší fixem do sešitu, dochází k uvolnění křečovitých pohybů ruky. Děti si tak nenásilně rozvíjejí grafomotorickou dovednost. Pro tuto pomůcku se používá za sucha stíratelný fix, který lze bez obtíží hadříkem smazat.

Vaše názory První psaní to je hraní - uvolňovací cviky

Máte s tímto produktem První psaní to je hraní - uvolňovací cviky nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si První psaní to je hraní - uvolňovací cviky koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Šedesát např. (58, 62, 43, apod.)