Svačinový box a láhev Play-Doh

Kód zboží: s74674
Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k

Popis Svačinový box a láhev Play-Doh

Přednosti produktu Zajímavá snídaňová sada pro školní nebo předškolní děti z kolekce PLAY-DOH Starpak.

• Sada obsahuje nápojovou láhev o objemu 350 ml s výlevkou, která se snadno otevírá a zavírá tlačítkem, což usnadňuje pití nápoje. Láhev je pokryta grafikou ze série PLAY-DPH.
  • Součástí sady je i snídaňový box uzavřený na západku. Do boxu se snadno vejdou chlebíčky do školy i zdravé svačiny pro vaše dítě
  • Podívejte se také na další grafické produkty Play-Doh.
  • Plastová krabička a láhev na vodu. Baleno ve fólii.
  • Určeno pro děti od 3 let.
  • Rozměry produktu V x Š x H 18x17x5
  • Hmotnost produktu kg. 0,12 kg.

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Svačinový box a láhev Play-Doh

Máte s tímto produktem Svačinový box a láhev Play-Doh nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Svačinový box a láhev Play-Doh koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesátosm např. (58, 62, 43, apod.)