Zelený studentský batoh Topgal ROTH 21033 B

Zelený studentský batoh Topgal ROTH 21033 B

Popis Zelený studentský batoh Topgal ROTH 21033 B

• Hlavní charakteristika: pro 2. stupeň ZŠ, SŠ, ale klidně i VŠ pevná polstrovaná záda s výztuhou nastavitelné ramenní popruhy a hrudní přezka Sedmadvaceti litrový batoh s dvěma komorami a dvěma předními kapsami je stálicí mezi našimi batohy.
  • Dvě objemné komory pojmou všechno učení.
  • Nejvíce se jej vejde do zadní objemné komory, ve které najdete i polstrovanou kapsu na notebook a menší polstrovanou kapsu, třeba na mobil. V přední užší komoře je pak ještě síťová kapsa na drobnosti a karabina na klíče v dlouhé pružence. Přední kapsy můžete použít na drobnosti, svačinu, nebo třeba na uložení pouzdra ETUE 21033 ve stejném designu.
  • Další menší kapsu na zip najdete na boku batohu. Na druhém boku je pak síťová kapsa na lahev s kompresním popruhem. Dáte do ní i PETku o objemu 1,5 litru. Záda batohu jsou pevně vyztužena hliníkovým rámem, jsou měkce polstrovaná a anatomicky tvarovaná.
  • Pohodlné nošení batohu zajistí i polstrované ramenní popruhy s výškově nastavitelným hrudním páskem.
  • Reflexní prvky jsou jemně zasazené do střihu batohu tak, aby byly na všech jeho stranách - čele, bocích i na ramenních popruzích.
  • Látka batohu je opatřena zátěrem proti dešti.
  • Další vychytávky: poutko na přenášení batohu v ruce dno batohu je z pevného materiálu TOPDURA kovové taháčky
  • Výška: 44 cm
  • Šířka: 30 cm
  • Délka: 21 cm

Vaše názory Zelený studentský batoh Topgal ROTH 21033 B

Máte s tímto produktem Zelený studentský batoh Topgal ROTH 21033 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Zelený studentský batoh Topgal ROTH 21033 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátdva např. (58, 62, 43, apod.)