Vak na boty VLK

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

Vak na boty VLK

Popis Vak na boty VLK

Pokud Vaše dítě začíná dobrodružství ve školce či ve škole, vybavte jej malým, pohodlným batůžkem – vakem na boty, do kterého lze také uložit i jiné nejdůležitější poklady!

Zdraví a pohodlí

Víme, jak důležité je správné držení těla dětí, proto klademe velký důraz na to, aby batoh byl náležitě vytvarovaný a pohodlný. Šňůrky umožňují optimální rozložení hmotnosti. Měkký a lehký materiál vaku se dobře přizpůsobí zádům dětí.

Batoh s oblíbeným motivem Vašeho dítěte

Batoh s oblíbeným motivem umožní Vašemu dítěti vzít si s sebou boty a může se stát i oblíbeným místem pro poklady. Stane se důležitým prvkem během prvních cest do školky nebo do školy. Bude se skvěle hodit také během výletů.

Na nejdůležitější poklady

Batoh byl navržen s myšlenkou na nejmenší, jeho objem byl upraven tak, aby se do něj vešly všechny nejdůležitější poklady a současně nebyl příliš těžký. Přístup do objemné komory usnadňuje systém stahovacích šňůrek.

Parametry:
materiál: polyester
rozměr: 35 x 45 cm
hmotnost: 40 g

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Vak na boty VLK

Máte s tímto produktem Vak na boty VLK nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Vak na boty VLK koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicetdva např. (58, 62, 43, apod.)