Studentský batoh YUMI 19034 B

Studentský batoh YUMI 19034 B

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 20.9.2019 1:00:00

AKCE do 22.9.2019 nebo do vyprodání zásob (změna bonusu vyhrazena)
Studentský batoh YUMI 19034 B Za každý objednaný 1 ks
obdržíte ZDARMA - Parfém Essens 15 ml

Parfém Essens 15 ml - výběr z pánských a dámských vůní. Jestli chcete pánskou nebo dámskou napište v objednávce do poznámky.

Popis Studentský batoh YUMI 19034 B

Skvělý potisk batohu YUMI od našeho designera, který doplňují detaily v zelenkavém odstínu, se bude líbit nejen klukům od druhého stupně ZŠ, ale i studentům na středních školách. Nadšené z něj budou také dívky, které se vyhýbají dívčím barvám. Střih batohu YUMI jsme navíc zvětšili, takže se do něj vejde nejen učení, ale také vše potřebné pro volný čas, sport nebo kroužky.
batohdvě hlavní komory. Zadní komora je největší, takže pojme úplně vše, co je denně potřeba tahat na zádech do školy. Studenti vysokých a středních škol určitě ocení polstrovanou kapsu na notebook do velikosti 15,4”, ta se ale dá využít i na uložení složek nebo sešitů. Na této kapse navíc potěší ještě menší polstrovaná kapsa, která je ideální na mobil nebo tablet.
V přední, užší komoře pak oceníte síťovou kapsu na zip a karabinu na klíče našitou na dlouhé pružence. Na čele batohu jsou tři kapsy – spodní je nejmenší, další dvě jsou takřka stejně velké. Do prostřední se vejde třeba krabičku na svačinu. Kapsy od sebe vizuálně oddělují dva pásy na suchý zip. Dají se použít na přenášení skateboardu nebo třeba na zavěšení mikiny…
Lahev s pitím dejte do jedné z bočních síťových kapes. Nebude problém ani s větší PETkou – ta se dá přitáhnout k batohu kompresním popruhem. Ani u batohu YUMI jsme nezapomněli na pevná, anatomicky tvarovaná, polstrovaná záda s výztuhou. Ta se sice dá vytáhnout, ale nedoporučujeme to – drží záda v pevném, anatomicky správném tvaru. Nebojte, její váhu majitel batohu neucítí. Váží totiž pouhých 0,06 kg. Ramenní popruhy jsou také polstrované a anatomicky tvarované. Nezapomeňte je na zádech správně dotáhnout.
Reflexní prvky jsou samozřejmostí i u studentských batohů. U tohoto modelu jsou navíc perfektně sladěny s potiskem, takže nejsou na první pohled tolik patrné, a neruší design batohu. Najdete je na čele, bocích i ramenních popruzích batohu.
Něco navíc:

• pogumované taháčky
  • zátěr proti dešti
  • pevné, nepropustné dno z TOPDURY
  • poutko na přenášení batohu v ruce

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Studentský batoh YUMI 19034 B

Máte s tímto produktem Studentský batoh YUMI 19034 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh YUMI 19034 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Šedesátdva např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: