Studentský batoh YUMI 19027 B

Studentský batoh YUMI 19027 B

AKCE do 22.9.2019 nebo do vyprodání zásob (změna bonusu vyhrazena)
Studentský batoh YUMI 19027 B Za každý objednaný 1 ks
obdržíte ZDARMA - Parfém Essens 15 ml

Parfém Essens 15 ml - výběr z pánských a dámských vůní. Jestli chcete pánskou nebo dámskou napište v objednávce do poznámky.

Popis Studentský batoh YUMI 19027 B

• Hmotnost: 1.26 kg
  • Rozměry: 44 x 21 x 30 cm
  • Použitý materiál: 100% Nylon
  • Nosnost: 9.00 kg

Oblíbený dvoukomorový studentský batoh

• náš nejoblíbenější střih YUMI v lila barvě pro dívky
  • vhodné od 2. stupně ZŠ, SŠ, ale i studentky VŠ
  • pevná záda, zvětšený objem

Studentský batoh YUMI jsme letos odvážně oblékli do odvážnějších pestrých barev - v tomto případě do fialové s drobnými černými a bílými detaily.

Batoh má dvě hlavní komory. Zadní komora je větší, objemnější a navíc je v ní umístěna polstrovaná kapsa na notebook do velikosti 15,4". Na této kapse pak najdete ještě jednu menší polstrovanou kapsu, která je ideální na mobil, tablet nebo cokoliv jiného, co potřebujete přenášet jako v bavlnce.

V přední užší komoře oceníte síťovou kapsu na zip a karabinu na klíče, kterou jsme našili na dlouhou pruženku. Na čele batohu jsou tři malé kapsy – nejmenší je ta spodní, další dvě jsou takřka stejně velké. Do prostřední se vejde klidně i naše krabička na svačinku.

Kapsy od sebe vizuálně oddělují dva černé pásy na suchý zip, které původně sloužily na upevnění skateboardu. Pokud tomuto sportu neholdujete, můžete je použít třeba na přenášení mikiny. Lahev s pitím dejte do jedné ze dvou síťových kapes na bocích batohu. Nebudete mít problém ani s větší PETkou – ta se dá přitáhnout k batohu kompresním popruhem, takže určitě nevypadne ani při dobíhání autobusu.

Ani u střihu YUMI jsme nezapomněli na pevná, anatomicky tvarovaná, polstrovaná záda s výztuhou. Ta se sice v zadní komoře dá vytáhnout, ale nedoporučujeme to – drží záda ve správném tvaru. Navíc váží pouhých 0,06 kg. Ramenní popruhy jsou polstrované, anatomicky tvarované a doplňuje je hrudní přezka. Nezapomeňte je na zádech správně utáhnout tak, aby batoh ve spodní části „seděl na bedrech”. Reflexní prvky jsou samozřejmostí i u studentských batohů. Navíc perfektně zapadají do potisku tak, že nejsou na první pohled tolik vidět. Najdete je na čele, bocích i ramenních popruzích batohu. Na to, jak svítí, se můžete podívat do detailních fotek.

Něco navíc:

• pogumované taháčky, impregnace proti dešti
  • pevné nepropustné dno z TOPDURY
  • poutko na přenášení batohu v ruce

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Studentský batoh YUMI 19027 B

Máte s tímto produktem Studentský batoh YUMI 19027 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh YUMI 19027 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicet např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: