Studentský batoh YUMI 18038

Studentský batoh YUMI 18038

Popis Studentský batoh YUMI 18038

• ideální od 5. třídy, ale i na SŠ nebo VŠ
  • střídmý design s lakovanými proužky a-lá zebra
  • spousta kapes pro všechny potřeby
  • pevná polstrovaná záda s výztuhou

Dvoukomorový střih batohu Yumi jsme letos změnili. Jak? Zvětšili jsme jej!

Z tříkomorového batohu s úzkými komorami tak vznikl dvoukomorový objemný batoh se spoustou kapes. Vaší studentce se tak do batohu vejdou úplně všechny školní pomůcky, ale také jej bude moct použít třeba pro volný čas nebo jak o pomocníka do kroužků!

Ani u studentských batohů ale nezapomínáme na pevná, anatomicky tvarovaná záda s tvarovanými polstrovanými popruhy. Ty se navíc dají, stejně tak jako hrudní pásek, nastavit výškově tak, že batoh roste s vaší dcerou.

Nově jsem zadní komoru zvětšili tak, že se do ní vejde snad všechno učení, které musejí denně na zádech nosit všechny dívky školou povinné. Navíc, je v ní ještě jedna malá polstrovaná kapsa, do které si studentky mohou uložit notebook do velikosti 15,4”, nebo třeba písemnosti a složky. Na kapse je pak našita ještě menší polstrovaná kapsička, ideální pro uložení powerbanky, mobilu nebo tabletu.

Přední komora batohu je užší, poslouží buď na sešity, nebo třeba na pomůcky do kroužků. V přední komoře je našita ještě menší síťová kapsa na zip a karabinka na klíče, která je připevněna ke komoře gumovým páskem, aby mohly být klíče pořád na svém místě.

Na přední část batohu střihu YUMI najdete tři kapsičky a dva pásky na suchý zip. Jejich původní funkce je přenášení skateboardu. Dnes jsou spíše designovým prvkem, ale můžete je použít na zavěšení mikiny nebo bundy. Nejmenší kapsičkou na přední části batohu je kapsička spodní, která je ideální na nějakou drobnost, jako třeba na kapesníčky. Prostřední kaspička je největší, vejde se do ní třeba krabička na svačinku. Horní je jen o malinko menší než prostřední. Lahev na pití pak dejte do jedné z bočních kapsiček. Není problém i s velkou PET lahví, protože se dá upevnit k batohu kompresním popruhem.

Reflexní prvky jsou zde bohatě zastoupeny na čele, bocích i ramenních popruzích batohu.

Něco navíc:

• pevné dno z látky TOPDURA
  • poutko na přenášení batohu v ruce
  • zátěr proti dešti
  • Hmotnost:     1.26 kg (bez příslušenství)
  • Rozměry:     44 x 21 x 30 cm
    (výška x hloubka x šířka)
  • Použitý materiál:     100% Nylon
  • Nosnost:     9.00 kg

Vaše názory Studentský batoh YUMI 18038

Máte s tímto produktem Studentský batoh YUMI 18038 nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh YUMI 18038 koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesátosm např. (58, 62, 43, apod.)

Pilot MIKA

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: