Studentský batoh YUMI 18028

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

Studentský batoh YUMI 18028

Popis Studentský batoh YUMI 18028

Skvělý potisk batohu YUMI od našeho dvorního designéra Pausera, který doplňují detaily v zelenkavém odstínu, zaručí, že se batoh bude líbit nejen klukům od druhého stupně ZŠ, ale i studentům, nebo studentkám, které se vyhýbají dívčím barvám. Střih batohu YUMI jsme navíc zvětšili, takže bude vyhovovat svou prostorností nejen do školy, ale třeba i na volný čas nebo jako batoh do kroužků.

Batoh má dvě hlavní komory. Zadní komora je největší, takže se do ní vejde úplně vše, co je denně potřeba tahat na zádech do školy. Studenti, kteří nosí do školy notebook, určitě ocení polstrovanou kapsu na ntbk do velikosti 15,4”, dá se ale využít i na uložení složek nebo sešitů. Na kapse je navíc ještě jedna menší polstrovaná kapsa, která je ideální na mobil, nebo tablet. V přední užší kapse pak oceníte síťovou kapsu na zip a karabinu na klíče, která je našita na dlouhé pružence.

Na čele batohu jsou tři kapsy - spodní je nejmenší, další dvě jsou takřka stejně velké. Do prostřední se vejde třeba krabička na svačinku. Kapsy od sebe vizuálně oddělují dva pásy na suchý zip. Ty se dají použít na přenášení skateboardu, ale třeba i na zavěšení mikiny… Lahev s pitím dejte do jedné z bočních síťových kapes. Nebude problém ani s větší PETkou - ta se dá přitáhnout k batohu kompresním popruhem.

Ani u batohu YUMI jsme nezapomněli na pevná, anatomicky tvarovaná, polstrovaná záda s výztuhou. Ta se sice v zadní komoře dá vytáhnout, ale nedoporučujeme to - drží záda v pevném tvaru, který je anatomicky správně prohnut a váží pouhých 0,06 kg. Ramenní popruhy jsou také polstrované a anatomicky tvarované. Nezapomeňte je na záda správně utáhnout. Reflexní prvky jsou samozřejmostí i u studentských batohů. U tohoto jsou navíc perfektně sladěny s potiskem, takže nejsou na první pohled tolik patrné, což studenti oceňují. Najdete je na čele, bocích i ramenních popruzích batohu a na to jak svítí, se můžete podívat do detailních fotek.

Něco navíc:

• pogumované taháčky, zátěr proti dešti
  • pevné nepropustné dno z TOPDURY
  • poutko na přenášení batohu v ruce

Vaše názory Studentský batoh YUMI 18028

Máte s tímto produktem Studentský batoh YUMI 18028 nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh YUMI 18028 koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesáttři např. (58, 62, 43, apod.)

Pilot MIKA

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: