Studentský batoh Sian 19032 B

• Rozměry: 46 x 23 x 32 cm
  • Použitý materiál: 100% Polyester
  • Nosnost: 9.00 kg

Dvoukomorový objemný batoh pro kluky:

• nejobjemnější model z naší nabídky
  • vhodný pro kluky od 6. třídy, pro studenty SŠ a VŠ
  • pevná polstrovaná záda s výztuhou

Střih batohu SIAN je rozhodně nejobjemnějším z naší nabídky. Letos jsme navíc jeho objem ještě zvětšili tím, že jsme rozšířili přední komoru. U všech kluků bude určitě oblíbený nejen díky tomu, že unese opravdu vše, ale i díky modrému maskáčovému potisku! Studentský batoh ocení i středoškoláci nebo vysokoškoláci, protože je v zadní komoře polstrovaná kapsa na notebook do velikosti 15,4". Můžete ji ale využít třeba i na sešity, nebo skripta. Na kapse na notebook je pak našita ještě jedna menší polstrovaná kapsa, která je ideální třeba na mobil, powerbanku nebo tablet.

Zadní komora batohu je užší než přední. Kromě notebooku do ní dejte ty nejtěžší učebnice. Přední komora je opravdu velká a objemná, vejde se do ní snad všechno učivo, penál ETUE 19030 nebo věci na tělák. Je v ní všitá menší síťová kapsa na zip.

Další drobnosti pak dejte do dvou menších předních kapes, lahev s pitím do jedné z bočních kapes z pevné síťoviny. Do jedné z nich se vejde i 1,5 l PET lahev. Ta se dá totiž přitáhnout k batohu kompresním popruhem.

Záda batohu jsou polstrovaná tak, aby došlo ke správné cirkulaci vzduchu. Navíc jsou vyztužena a tvarována lehkým hliníkovým pásem. Ramenní popruhy jsou polstrované a ergonomicky tvarované. Doplňuje je hrudní popruh, který ulehčí při nošení opravdu těžkého nákladu učiva. Reflexní prvky jsou ideálně zasazené do designu batohu na čele i ramenních popruzích.

Něco navíc:

• dno z pevné nepropustné látky TOPDURA
  • impregnace proti dešti, pogumované taháčky zipů
  • poutko na přenášení batohu v ruce

Vaše názory Studentský batoh Sian 19032 B

Máte s tímto produktem Studentský batoh Sian 19032 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh Sian 19032 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Dvacetšest např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: