Studentský batoh Sian 19029 G

Studentský batoh Sian 19029 G

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 21.5.2019 8:50:00

Popis Studentský batoh Sian 19029 G

• Hmotnost: 1.24 kg
  • Rozměry: 46 x 23 x 32 cm
  • Použitý materiál: 100% Polyester
  • Nosnost: 9.00 kg

Nejobjemnější dívčí studentský batoh

• ideální na 2. stupeň ZŠ i pro středoškolačky
  • nový objemnější střih
  • pevná posltrovaná záda

Oblíbený objemný dvoukomorový střih batohu pro studentky jsme letos oblékli do potisku s motivem listů, do zářivějších barev a ještě jsme zvětšili jeho objem!

Přední komoru jsme zvětšili tak, že se do batohu vejde naprosto vše, co musí studentky denně nosit na zádech. Polstrovaná, anatomicky tvarovaná záda s hliníkovou výztuhou jsou samozřejmostí i u našich studentských batohů. Výztuha zad je lehká a drží pevný tvar zad ve správném anatomickém prohnutí. Pohodlné nošení zajišťují polstrované anatomicky tvarované ramenní popruhy s hrudním dopnutím. Popruhy i hrudní pás jsou výškově nastavitelné, takže batoh může růst spolu s vámi.

Vnitřní podšívka ladí s potiskem batohu – je fialová s růžovými tečkami. Zadní komora je užší. My do ní doporučujeme dát ty nejtěžší učebnice nebo třeba notebook. V zadní komoře je totiž všitá polstrovaná kapsa na notebook, do které se vejde laptop až do velikosti 15,4". Můžete si ale do ní klidně dát i bloky nebo sešity. Na kapse je pak ještě jedna menší polstrovaná kapsa, do které krásně pasuje třeba třeba mobil nebo powerbanka.

Přední komora je velmi objemná, široká, do té se vejde úplně vše – třeba i věci na kroužky. Uvnitř se ukrývá ještě praktická menší síťová kapsa na zip. Na čele batohu jsou pak další dvě menší kapsičky, které jsou ideální na uložení penálu ETUE 19029 nebo je můžete využít třeba jako svačinkové. Po obou bocích batohu jsou dvě kapsy z pevné síťoviny. Jedna je přímo určená na přenášení lahve s pitím. Klidně se do ní vejde i velká PET lahev, která vypadávat určitě nebude, protože ji můžete utáhnout k batohu kompresním popruhem.

Reflexní prvky jsou i na tomto batohu vsazeny natolik decentně do designu, že si jich napoprvé ani nevšimnete. Na čele batohu jsou to dva proužky v ukončení kapes, další dva reflexní proužky najdete na popruzích.

Něco navíc:

• pevné dno z látky TOPDURA
  • poutko na přenášení batohu v ruce
  • impregnace proti dešti a pogumované taháčky

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Studentský batoh Sian 19029 G

Máte s tímto produktem Studentský batoh Sian 19029 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh Sian 19029 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicetdevět např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: