Studentský batoh s listy Topgal YUMI 21034 B

Studentský batoh s listy Topgal YUMI 21034 B

Kód zboží: TGYUMI 21034 B

Popis Studentský batoh s listy Topgal YUMI 21034 B

• Hlavní charakteristika: od 150 cm výšky, na SŠ i VŠ popruhy na zavěšení skejtu pevná záda, zvětšený objem Střih YUMI je jedním z našich nejprodávanějších.
  • Letos jsme batoh opatřili jemným potiskem s lístky japonského javoru a detaily v petrolejových barvách. Záda batohu jsou polstrovaná a anatomicky tvarovaná, zpevněná lehkým hliníkovým rámem.
  • Ten nevytahujte, záda by ztratila pevnost a tvar.
  • Ramenní popruhy jsou taktéž měkce polstrované, ergonomicky tvarované, doplněné výškově nastavitelným hrudním popruhem.
  • Batoh je dělen na dvě hlavní komory a další kapsy. Zadní komora je velmi objemná, studenti, kteří nosí do školy notebook, v ní určitě ocení polstrovanou kapsu na notebook a další menší polstrovanou kapsu, třeba na mobil, nebo tablet.
  • V přední užší komoře je praktická síťová kapsa na zip a karabina na klíče, která je našita na dlouhé pružence. Na čele batohu jsou tři malé kapsy, do prostřední kapsy se vejde třeba krabička na svačinku.
  • Kapsy od sebe vizuálně oddělují dva pásy na suchý zip na přenášení skateboardu. Po obou bocích batohu jsou kapsy z pevné síťoviny. Jedna je určená k přenášení lahve s pitím - je opatřena kompresním popruhem, díky kterému nebude problém s umístěním i PETky o objemu 1,5 l. Ani u batohu YUMI jsme nezapomněli na reflexní prvky. Najdete je na čele, bocích (při ukončení zipů zadní komory) i na ramenních popruzích batohu a na to jak svítí, se můžete podívat do detailních fotek.
  • K batohu lze přikoupit pouzdro ETUE 21034.
  • Další vychytávky: kovové taháčky, zátěr proti dešti pevné nepropustné dno z TOPDURY poutko na přenášení batohu v ruce
  • Výška: 44 cm
  • Šířka: 30 cm
  • Délka: 21 cm

Vaše názory Studentský batoh s listy Topgal YUMI 21034 B

Máte s tímto produktem Studentský batoh s listy Topgal YUMI 21034 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh s listy Topgal YUMI 21034 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesát např. (58, 62, 43, apod.)