Studentský batoh Rubi 19037 B

• Použitý materiál: 100% Polyester
  • Nosnost: 9.00 kg
  • pro 2. stupeň ZŠ, středoškoláky i studenty VŠ
  • dvě objemné komory a dvě přední kapsy
  • pevná záda s výztuhou a hrudní přezka

Elegantní, stylový batoh pro studenty středních a vysokých škol, ale i pro školáky na druhém stupni ZŠ. Tkaný materiál v tmavě šedých odstínech zde jemně doplňují detaily v petrolejových barvách. Líbí?

Ani na tomto modelu nechybí pevná polstrovaná záda s výztuhou a polstrované ramenní popruhy s hrudním pásem. Popruhy i záda jsou ergonomicky tvarovány tak, aby vyhovovaly anatomii zad studenta od 150 cm výšky. Ramenní popruhy jsou výškově nastavitelné - batoh poroste s vámi a mohou jej nosit i vysocí studenti či studentky.

Ti jistě ocení nejen objemnost dvou hlavních komor, ale i polstrovanou kapsu na notebook (do velikosti max 15,4') v zadní komoře batohu. Na kapse je našita ještě jedna menší polstrovaná kapsa na mobil nebo powerbanku. Kdo notebook do školy nenosí, využije kaspu třeba na sešity nebo složky. Zadní komora širší než přední a vejde se do ní studijních materiálů – my doporučujeme k zádům dávat ty nejtěžší učebnice a složky.

Přední užší kapsa je uvnitř vybavena síťovou kapsou na zip.

Na přední straně batohu najdete ještě dvě kapsy. Přední hluboká kapsa je super na všechny drobnosti nebo ji můžete využít třeba na svačinu. Opticky je na tomto modelu zvýrazněna azurovým zipem. Menší přední kapsa je vhodná na všechny drobnosti, které potřebujete mít po ruce.

Na obou bocích batohu jsou síťové kapsy. Do jedné z nich uložíte i velkou PET láhev, která se dá zajistit kompresním popruhem s přezkou. Reflexní prvky jsou na batohu RUBI zabudovány decentně, ale ve tmě je nepřehlédnete. Jsou na přední straně batohu, na jeho bocích (při ukončení zipů) i na ramenních popruzích - viz detailní fotky batohu.

• pevné, nepropustné dno z materiálu TOPDURA
  • zátěr proti dešti
  • poutko na přenášení v ruce
  • gumové taháčky zipů

Vaše názory Studentský batoh Rubi 19037 B

Máte s tímto produktem Studentský batoh Rubi 19037 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh Rubi 19037 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátdevět např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: